Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Nis ndeshja Moldavi-Shqipëri

Nis ndeshja Moldavi-Shqipëri

Nis ndeshja Moldavi-Shqipëri. Kjo është sfida e tetë e Kombëtares Shqiptare në këto eliminatore që kërkon suksesin e katërt. Shqipëria ka siguruar deri tani 3 fitore dhe 4 humbje, ku e fundit ishte ajo me Turqinë, e cila e mundi 1 me 0. Shqipëria sot luan për fitore, në mënyrë që të barazojë bilancin e ndeshjeve./K.C/dritare.net