Nihan e “Dashuri e Pafund” ka zgjedhur një vend larg detit për të pushuar!

Aktorja e njohur për rolin e saj si Nihan nga seriali “Dashuri e Pafund”, Neslihan Atagul ka nisur pushimet e saj dhe nuk ka zgjedhur plazhin, por ka vendosur të udhëtojë me një makinë më mënyrë që të vizitojë sa më shume vende.

Dritare.net informon se aktorja e njohur së bashku me bashkëshortin e saj aktorin Kadir Dogulu kanë nisur pushimet e tyre në natyrë.

LEXO DHE :  Si do të jetë moti sot, e hënë 21 tetor 2019!

Ata kanë prerë dru kanë ndezur zjarr dhe janë përshtatur me jetën që bëhet në natyrë. Mesa duket çifti ka vendosur të qëndrojë larg detit dhe plazhit për këtë verë./M.S-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.