Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Nga Luana te Fevziu, të gjithë në Dubai për Vit të Ri!

Nga Luana te Fevziu, të gjithë në Dubai për Vit të Ri!

Dubai është kthyer në destinacionin e preferuar të vipave për të kaluar pushimet e Vitit të Ri.

Nga Luana Vjollca dhe e motra Marina, te Blendi Fevziu dhe Lori Hoxha, këta janë të famshmit që shkuan në Dubai për pushime.

Mos i humbisni fotot në galerinë më poshtë./K.C/dritare.net