Nga Luana te Fevziu, të gjithë në Dubai për Vit të Ri!

Dubai është kthyer në destinacionin e preferuar të vipave për të kaluar pushimet e Vitit të Ri.

Nga Luana Vjollca dhe e motra Marina, te Blendi Fevziu dhe Lori Hoxha, këta janë të famshmit që shkuan në Dubai për pushime.

LEXO DHE :  Albin Kurti si rrallëherë shfaqet me vajzën dhe bashkëshorten, në Teatër

Mos i humbisni fotot në galerinë më poshtë./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.