Nesër në bregdet del vera, ja sa do jenë temperaturat!

Dita e nesërme do të shoqërohet me kthjellime dhe vranësira të lehta deri në mesditë, ku më të shpeshta vranësirat paraqiten në zonat përgjatë kufirit Lindor.

Sipas Meteoalb, mesdita dhe orët vijuese sjellin largim të vranësirave nga territori shqiptar, duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotëruese.

Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes, por mbeten konstante në mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga -4°C në zonat malore deri në 15°C bregdeti.

LEXO DHE :  Ilaçet jo vetëm shërojnë, ato dhe vrasin: njerëz, karriera, martesa. Ja si!

Era do fryjë e lehtë në tokë dhe det me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi Verior-Verilindor duke krijuar në det dallgëzim të ulët./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.