Në ditëlindjen e saj të parë, Eno Popi poston foton e vajzës

Vajza e moderatorit Eno Popi, një vit më parë, u bë baba. Ai dhe bashkëshortja e tij, Atea, janë kujdesur shumë që asnjë foto e vajzës së tyre të mos qarkullojë në rrjete sociale.

LEXO DHE :  Presidenti i KE/ ndërpret pushimet, futet urgjentisht në operacion

Sot, në ditëlindjen e saj të parë, Eno ka publikuar një foto me vajzën e tij Liv.  Në foton e ëmbël shfaqet Eno i përkulur, i cili ka kapur nga duart vogëlushen./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.