Ndërkohë që ne ngrijmë nga i ftohti, Dafina Zeqiri bën plazh!

Temperaturat janë ulur ndjeshëm në vendin tonë, ndaj Dafina Zeqiri, ka zgjedhur të shkojë në vendet e ngrohta. Ishujt Maldive, gjithmonë do të jenë një zgjedhje e përkryer, por në këtë kohë janë akoma më shumë të preferuara. Ndaj edhe Dafina, ka zgjedhur të shijojë disa pushime pikërisht atje.

LEXO DHE :  Shkencëtari italian i Sizmologjisë: Shqipëria shumë sizmike. Ja ç’pritet vitet e ardhshme!

Ajo ka ndarë me ndjekësit foto, ku shfaqet në formën më të mirë të mundshme/L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.