Modele xhinsesh të zeza, vetëm për vjeshtën!

Në vjeshtë, xhinset e zeza është gjithçka ju duhet ju vajzave, për t’u dukur me stil. Pra xhinset e zeza i takojnë vejshtës dhe ky duket si një rregull i pashkruar, sepse sapo moti ftohet xhinset e errëta bëhen zgjedhje e parë.

LEXO DHE :  Policia zbardh krimin në Dukagjin/ 55-vjeçari u vra nga djali i xhaxhit

Meqë ra fjala, xhinset e zeza janë po aq të kombinueshme sa ato blutë dhe ju mund t’i stiloni me veshje të ndryshme. Dritare.net ju ka sjellë disa nga modelet më të fundit, në galerinë më poshtë./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.