Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Miriam Cani poston foton e bukur: Ameli nxjerr shëtitje vëllain

Miriam Cani poston foton e bukur: Ameli nxjerr shëtitje vëllain

Një muaj më parë Miriam Cani dhe Alban Skënderaj u bënë prindër për herë të dytë. Më 14 janar erdhi në jetë Duam, vëllai i vogël i Amelisë.

Sapo lindi, Ameli i dërgoi dhuratë vëllait në spital.

Ndërsa sot e ka nxjerrë për herë të parë shëtitje. Miriami ka postuar në Instagram një foto të Amelisë me Duam. Këngëtarja shkruan: "Shëtitja e parë motër e vëlla."/K.C/dritare.net