Mihal Kokëdhima nuk përfaqëson vendin/Rama: Turistët të kënaqur me shërbimin në Shqipëri

Ditën e djeshme janë publikuar pamjet nga momenti kur pronari i një lokali në Porto Palermo, në Himarë, shtetasi Mihal Kokëdhima, ka sulmuar një grup me turistë spanjollë. Ndërsa kryeministri Rama me anë të një statusi në facebook-un e tij këtë mëngjes, ka publikuar një video ku në pika të ndryshme të kufirit në vend, turistët shfaqen të buzëqeshur dhe të kënaqur.

LEXO DHE :   Foto/Si e tregojnë veten të famshmit në 4 rrjete sociale!

Ushqimi është i mrekullueshëm,  njerëzit janë shumë miqësorë“, shprehet njëri prej tyre.

Ne duam të shohim Europën. Shqipëria është pjesë e pjesë e saj ndaj, ne kemi ardhur ta vizitojmë“, shprehet një tjetër turist. Ndiqni videon më poshtë./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

1 Koment

  1. Sa i paudhë që je o Rama. Në jug të Shqipërisë vetëm shërbim nuk ka, se çfar quani turizëm akoma nuk e di, apo ndoshta kur shkoni ju gangot e politikës apo “fytyrat” e njohura të televizioneve gjeni shërbim, sepse hapni thasët me para të vjedhura e ata detyrimisht ju shërbejnë me temena. E kam provuar vetë jugun e Shqipërisë, vetëm “vjelje”, mungesë shërbimi, mashtrime me cilësine apo çmimet etj etj etj. Vazhdojnë të “lulëzojnë” mihale kokëdhjerët sepse ju i merrni në mbrojtje. Ai kokedhjeri i Panormes??? e tha troç, kam mik kryeministrin, Ramën, nuk më mbani dot në burg, ahaaaa haaahaaaa, çfar karikaturash që jeni.
    Boll se na bëni të vjellim sa herë përmendni primitivët e jugut.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.