Meta njofton konferencë për shtyp, pas takimit me delegacionin e Venecias

Presidenti Ilir Meta, një ditë pas takimit me delegacionin e Komisionit të Venecias, ka lajmëruar se sot në orën 17:00 do të japë një konferencë për shtyp, në ambientet e Presidencës.

“Presidenti i Republikës, Ilir Meta do të japë sot një konferencë shtypi në ora 17:00 në ambientet e institucionit, me rastin e vizitës së një përfaqësie të Komisionit të Venecias të ftuar nga Kuvendi i Shqipërisë.

Presidenti Meta do të jetë i hapur për çdo pyetje dhe i gatshëm për të dhënë çdo përgjigje, në mënyrën më transparente”, thuhet në njoftim./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Tërmetet/ Rama do të mbledhë qeverinë, në mesnatë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.