Meta letër Drejtorit të Burgjeve, për sistemin e sigurisë

Presidenti Ilir Meta i ka nisur një letër Drejtorit të Përgjigjëm të Burgjeve, Agim Ismailit, ku i kërkon informacione mbi sistemin e sigurisë në burgje.

Burimet konfirmojnë për BalkanWeb se kjo kërkesë e Presidentit vjen në një kohë, të cilën ai e vlerëson si tepër të tensionuar. Meta ka bërë apel që të merren të gjithë masat për të garantuar siguri maksimale në të gjithë burgjet./E.B/dritare.net

LEXO DHE :  Fake news/ A na duhen gazetarët që e bëjnë qimen tra?

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.