Meta letër Drejtorit të Burgjeve, për sistemin e sigurisë

Presidenti Ilir Meta i ka nisur një letër Drejtorit të Përgjigjëm të Burgjeve, Agim Ismailit, ku i kërkon informacione mbi sistemin e sigurisë në burgje.

Burimet konfirmojnë për BalkanWeb se kjo kërkesë e Presidentit vjen në një kohë, të cilën ai e vlerëson si tepër të tensionuar. Meta ka bërë apel që të merren të gjithë masat për të garantuar siguri maksimale në të gjithë burgjet./E.B/dritare.net

LEXO DHE :  Blendi Klosi: Po punojmë për të shfrytëzuar potencialet që ofron vendi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.