Meghan Markle shpallet  Mbretëresha e Stilit për 2019

Meghan Markle, është shapllur Mbretëresha e Stilit, për vitin 2019.

Raporti vjetor i modës, që analizon të gjitha stilet e veshjeve përgjatë vitit, ka nxjerrë në pah, se Meghan, ka qenë ndër më të preferuarat e femrave, për modën e saj unike.

LEXO DHE :  Sot, 101-vjetori i vdekjes së Ismail Qemalit

Me pak, fjalë, Dukesha e Sussex, ka ndikuar në qindra gra dhe vajza të tjera, me anë të stilit të saj.

Veshjet të cilat janë reklamuar nga Meghan, janë kërkuar masivisht në internet nga femra në mbarë botën./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.