Meghan Markle një ikonë stili/ Veshjet më të bukura përgjatë 2019

Meghan Markle është absolutisht një ikonë e stilit. Të gjithë duan të dinë se çfarë ka veshur, cilin dizanjer ka përzgjedhur për daljen e radhës në publik, stilin i flokëve apo bizhuteritë.

Ajo mori vëmendjen e të gjithëve, me look-un që përdori në ditën e dasmës.

Ndonëse disa ishin skeptikë, për thjeshtësinë, shumica ishin në një mendje, se stili i përzgjedhur ishte perfekt.

Çfarë e bën Meghan të duket e veçantë?

LEXO DHE :  9 vjet nga 21 janari, dita kur humbën jetën 4 protestues

Absolutisht, eleganca dhe thjeshtësia. Dihet që veshja është një kod i komunikimit, ndaj me stilin e saj, me veshje të thjeshta dhe të lira, ajo transmeton idenë se është si të gjithë gratë e tjera, dhe veshjet e saj mund t’i ketë kushdo.

Në këtë artikull, është një përmbledhje me veshjet më të bukura nga Meghan Marke./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.