Meghan Markle, ka gjetur një mënyrë të veçantë për të mbajtur gjallë kujtimin e princeshës Diana

Princeshë Diana, nuk jeton më fizikisht, por familja mbretërore e ruan ende kujtimin e saj. Dukesha e Sussex, Meghan Marke, ka mënyrën e saj, për ta rikujtuar nënë e bashkëshortit, Princit Harry.

Lulet që përzgjodhi Dukesha, në ditën e dasmës së saj, ishin të mbledhura nga kopshti i Pallatit Mbretëror, dhe thuhet se ishin të preferuarat e princeshë Dianës.

LEXO DHE :  Ndahen Çmimet Kombëtare të Letërsisë, ja fituesit!

Meghan po ndjek hapat e saj, edhe në veshje.

Ajo po ruan të njëjtin stil si Princeshë Diana, madje herë pas here, kurohet me bizhuteri, të njëjta si ajo. Këtë e dëshmojnë edhe fotot e mëposhtme./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.