Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Meghan, Harry dhe Archie kthehen në Britani, me kërkesë të mbretëreshës!

Meghan, Harry dhe Archie kthehen në Britani, me kërkesë të

Meghan Markle dhe Princ Harry kthehen në Britani të Madhe sëbashku me djalin e tyre Archie, me kërkesë të mbretëreshë Elizabeth II.

Ata do të marrin  pjesë së bashku me anëtarët e tjerë të familjes mbretërore në shërbimin e Commonwealth në Westminster Abbey, i cili do të zhvillohet me 9 mars.

Raportohet se kjo do të jetë detyra e fundit mbretërore për Meghan dhe Harryn, dhe më pas ata do të kthehen në Kanda./E.B-dritare.net