Meghan dhe Harry po mendojnë të largohen nga pallati mbretëror? Ja çfarë po ndodh me çiftin!

Para disa ditësh këshilltari i çiftit mbretëror, Meghan dhe Harry, tha se  pjesëtarët e familjes kanë një mosmarrëveshje me çiftin.

Nisur nga kjo një pjesëtar i oborrit mbretëror, tha se këto deklarata janë kundër  Meghan dhe Harry-t.

“Nëse familja ka çështje që duhen diskutuar mes tyre, ata do të flasin me dyer të mbyllura”, u shpreh ai. Kohët e fundit po përflitet për shumë konflikte mes pjesëtarëve të familjes dhe çiftit mbretëror. Madje mediet e huaja shkruajnë se Princi William Dhe Princi Harry nuk kanë më komunikim mes tyre.

LEXO DHE :  Edhe 100 kile Buqinda!/ Ja urimi gazmor i Fatma Haxhialiut për Aulona Mustën!

Duka dhe Dukesha e Susexx, po planifikojnë të largohen nga pallati mbretëror. Ata kanë menduar që për gjashtë javë të shkëputen nga detyra e tyre. Si destinacion i mundshëm për çiftin mendohet të jenë Shtetet e Bashkuara  të Amerikës./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.