Mbyllet për herë të dytë klubi i famshëm në Tiranë

Një nga lokalet më të frekuentuara në zonën e ish-bllokut, Lolli Pop është bllokuar për herë të dytë nga tatimorët, për shkak se është konstatuar mos lëshimi i kuponit tatimor.

Pas verifikimeve të kryera inspektorët tatimorë kanë konstatuar se ky klub fshihte fitimet duke kryer evazion fiskal./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Ministri turk: Po përgatitemi për të përballuar një tërmet me magnitudë 7.5 në Stamboll

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.