Mbretëresha Elizabet heq foton e Harry-t dhe Meghan nga dhoma e saj!

Mediet e huaja kanë vënë re një detaj gjatë një xhirimi të një interviste të Mbretëreshës Elisabet. Ajo ka vendosur të heqë nga dhoma e saj foton e Princit Harry dhe Dukeshës Meghan.

Fotoja u vu re në 2018, ndërsa së fundmi, gjatë një takimi në 22 tetor, u  pa se ajo nuk ishte më.

LEXO DHE :  Vdes aktori i famshëm amerikan

Nuk dihet ende arsyeja e këtij veprimi, por  spekulohet  se fotografia u hoq për të respektuar privatësinë e çiftit./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.