Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Mbretëresha Elizabet heq foton e Harry-t dhe Meghan nga dhoma e saj!

Mbretëresha Elizabet heq foton e Harry-t dhe Meghan nga dhoma e saj!

Mediet e huaja kanë vënë re një detaj gjatë një xhirimi të një interviste të Mbretëreshës Elisabet. Ajo ka vendosur të heqë nga dhoma e saj foton e Princit Harry dhe Dukeshës Meghan.

Fotoja u vu re në 2018, ndërsa së fundmi, gjatë një takimi në 22 tetor, u  pa se ajo nuk ishte më.

Nuk dihet ende arsyeja e këtij veprimi, por  spekulohet  se fotografia u hoq për të respektuar privatësinë e çiftit./L.F-dritare.net