Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Luftë replikash/ Mira Kazhani: Juli reflekton kur i flet për gruan

Luftë replikash/ Mira Kazhani: Juli reflekton kur i flet për gruan

Një sherr virtual ka ndodhur sot mes aktorit, Julian Deda dhe gazetares, Mira Kazhani.

Deda ka shpërthyer ndaj gazetares Kazhani, në lidhje me qëndrimin e saj për protestën e banorëve të Astirit. Përmes një postimi në Facebook, Julian Deda shkruan: "Kësaj gazetaruces populiste, që protesta e banorëve të Astirit i duket dështim, gjejini një burrë të qetësohet, se gjynah!"

Ndërkohë, gazetarja iu përgjigj: "I dashur Juli. Është e vërtetë që nuk kam akoma një burrë. Mesa shoh as gruaja jote nuk ka."

Aktori ka replikuar sërish me gazetaren, në Facebook. Ai e ka quajtur të dështuar Kazhanin.

"Kaq e dështuar je sa çdo kritike që shkruhet në Facebook, edhe kur nuk të përmendet emri e kupton se bëhet fjalë për ty.",-shkruan aktori.

Ndërkohë Kazhani i është përgjigjur: "Ja dhe një lajm i mirë nga Juli. Reflekton kur i thua që as gruaja e tij s'ka burrë."/K.C/dritare.net