Luan Hajdaraga i bën bashkë të gjithë, pas vdekjes

Në nder të të ndjerit Luan Hajdaraga është zhvilluar një aktivitet përkujtimor. Aktiviteti ka bërë bashkë figurat socialiste në Tiranë.

I pranishëm të takim ka qenë dhe Presidenti Ilir Meta, Kastriot Islami, Rexhep Meidani etj.

LEXO DHE :  Foto/ Brenda Wuhan, qytetit kinez të izoluar ku nisi virusi

Si duket, Luan Hajdaraga ka bërë të gjithë bashkë, pas vdekjes./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.