Llogari për 6 muajt e fundit, Rama mbledh në Golem ministrat

Kryeministri Edi Rama ka thirrur të hënë mbledhjen e Këshillit të Ministrave.

Duke filluar nga ora 09:00, Rama do të mbledh të gjithë anëtarët e kabinetit të Këshillit të Ministrave në një resort në Golem, për të bërë një analizë të hollësishme të punës në 6 muajt e fundit

LEXO DHE :  Sipas shenjës astrologjike, ja cili anëtar i familjes mbretërore jeni

Ministrat do të japin llogari para shefit të qeverisë, dhe mësohet se mbledhja do të zgjasë gjatë gjithë ditës së hënë./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.