Lirohet nga burgu bashkëshorti i Besa Shahinit

Mëngjesin e së hënës është arrestuar në Prishtinë, deputeti i Kosovës, Dardan Molliqaj, njëherësh bashkëshorti i Ministres së Arsimit, Besa Shahini.

Mediat kosovare shkruajnë se Molliqaj është liruar mesditën e së hënës.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e PSD-së, Natyra Kuçi.

LEXO DHE :  Supa ideale e dimrit, për t'u mbrojtur nga virozat!

“Rasti ishte dërguar në Prokurori. Deputeti Molliqaj tashmë është liruar me procedurë të rregullt. Rasti do të vazhdojë”, tha ajo./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.