Ledri dhe Noizy ngjiten në skenë, këndojnë këngët e njëri tjetrit

Noizy dhe Ledri kanë vërtetuar se kanë lënë çdo gjë pas krahëve dhe dita ditës ja tregojnë fansave.
Në një video të publikuar nga InTv ata dy këndojnë bashkë. Kohët e fundit, Noizy dhe Ledripo e mbështesin njëri-tjetrin në projektet e tyre të reja. “100 kile” dhe “U harrum” janë këngët e tyre më të reja ‘solo’ dhe po me këto këngë ata kanë mbështetur njëri-tjetrin në rrjete sociale duke i postuar, në shenjë mbështetjeje për njëri-tjetrin.
Por reperi nga Shqipëria duket se është fiksuar pas këngës “U harrum” të Ledrit dhe ka kënduar bashkë me të në sfond në një video të Intv. Ky është një nga moemntet pasi ata armiqësitë dhe përformuan për herë të parë të dy bashkë. Ata kënduan këngët e njëri-tjetrit dhe keshtu bënë shumë fansa të lumtur në atë natë.

LEXO DHE :  Shtatzëni e paplanifikuar? Reagon e revoltuar bashkëshortja e Gaz Pajës  

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.