Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Kush është politikania më seksi sipas Arian Çanin? Ja kë zgjedh ai!

Kush është politikania më seksi sipas Arian Çanin? Ja

Arjan Çani ishte i ftuari i parë i emisionit më të ri nga Rudina Dembacaj, “Mos i fol shoferit”.

Në këtë intervistë të Çanit, ku foli për punën dhe karrierën, ka treguar edhe se cila është politikania më seksi në Shqipëri, sipas tij.

“Aktualisht? Grida Duma është politikania më seksi”, shprehet Çani.

Ndiqni videon në minutën 33:30.