Kurti refuzon edhe ftesën e dytë të Thaçit, ja çfarë i shkruan në letër!

Kryeministri në ardhje i Kosovës, Albin Kurti  ka refuzuar edhe ftesën e dytë për takim të presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi. Përmes një letre, Kurti shprehet se nuk mund të takohet  sonte në orën 20:00 me presidentin, pasi ndodhet jashtë vendit. Në letrën e tij, Kurti shkruan se, për caktimin e mandatit për qeverisjen e Kosovës do të takohen në ditët në vijim./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Si Petrit Leka, një trafikant heroine vrau vajzën e tij për përdorim droge!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.