Kryeministri hyn live, regjia lë nam, i fut emojin e maces  

Të gjithë kemi bërë gabime në rrjetet sociale, por gabimet në nivele të larta zyrtarësh nuk shpëtojnë pa u vërejtur dhe pa bërë lajm.

Kështu, së fundmi, Partia politike e kryeministrit të Pakistanit Imran Khan, është futur live gjatë një sesioni qeveritar dhe ka bërë një gabim, shkruan Dritare.net

Regjia duket se nuk e ka lënë pa eksperimentuar pak me viden, dhe ka futur emojin e maces,gjatë kohës që po fliste kryeministri.

LEXO DHE :  Pasi hedh të birin 11-muajsh nga ura, babai shkon e feston

“Filtri i mace” është një mjet i cili filloi në Snapchat, në thelb mbivendoset mbi atë që mund të zbulojë fytyrën. Filtri i maceve, i cili përbëhet nga dy veshë mace, mustaqe dhe një hundë u vendosën në fytyrën e Imran Khanit./ I.M-Dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.