Kostum apo fustan? Luana Vjollca guxon me veshjen këtë të shtunë

Sonte është programi i argëtimit “Shiko kush luan”, dhe si çdo të shtunë shfaqet rrëzëllitëse me veshjet e saj. Nga ngjyrat e errëta, tek ato të ndezura apo me xixa, duket sikur Luanës i shkon gjithçka.

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

A Luajme Sonte ?

Un post condiviso da LUANA (@luanavjollca) in data:

Por, këtë të shtunë ajo ka guxuar me veshjen e saj, duke veshur një kostum të kuq.

LEXO DHE :  Përse gjykatës si Muçi i nevojiten Metës kundër SHBA!

Ajo që e bën veshjen e saj të guximshme është tyli me pala në njërën anë të kostumit, saqë të konfuzon nëse është kostum apo fustan.

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Cfare feste kemi SONTE 21:00 ? ❤️

Un post condiviso da LUANA (@luanavjollca) in data:

Mund të themi se ishte një zgjedhje që rrallë shikojmë në ekran, dhe Luana shkëlqen me të./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.