Komisioneri Varhelyi pas takimit me opozitën: Mirëpres marrëveshjen për Reformën Zgjedhore

Pas takimit me opozitën e bashkuar  ka reaguar edhe komisioneri për Zgjerim,  Olivér Várhelyi.  Ai tha kishin një diskutim konstruktiv me opozitën jashtëparlamentare. Varhelyi shkruan në Twitter se mirëpret marrëveshjen për Reformën Zgjedhore.

LEXO DHE :  Basha krah Metës: Me 2 mars në shesh

“Në takimin me Lulzim Bashën kishim një diskutim konstruktiv me opozitën jashtëparlamentare. Mirëpres marrëveshje për të ecur përpara me reformën Zgjedhore”, tha Varhelyi./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.