Klosi në Golem pas tërmeteve: Faza më e rrezikshme kaloi!

Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi ka inspektuar situatën pas tërmeteve, në Glem.

Klosi monitoroi të gjithë hotelet, ndërsa bëri apel që të gjithë të qëndrojnë të qetë pasi faza më e vështirë ka kaluar.

LEXO DHE :  Kujtim Gjuzi: Ishalla e varin kuksianët. Etlon Ilirjani i përvishet keq në Instagram

“Jemi në terren dhe po monitorojmë situatën. Ka pasur një panik dhe për këtë panik jemi këtu dhe faza e parë dhe e rrezikshme ka kaluar”, ka thënë ai./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.