Kjo video e Princeshës Charlotte do ju shkrijë fare!

Dje, Princi William dhe Kate Middleton morën pjesë në një lloj gare në anije, e cila ishte vërtet diçka e bukur. Ajo që e bëri të merrte edhe më shumë vëmendje, ishte fakti që pas 8 vjetësh, Kate Middleton e pamë me pantallona të shkurtra dhe sjellja e vajzës së saj, Charlotte.

Image result for kate and charlotteCharlotte, teksa mami Kate i kërkon të përshëndesë kameran, nxjerr gjuhën. Vdeoja qesharake, bëhet akoma më interesante, kur shikon sesi ka reaguar Kate, e cila mbeti e shokuar./E.B-dritare.net

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

August 8, 2019- The Duke and Duchess of Cambridge hosted the inaugural regatta The King’s Cup to raise awareness and funds for 8 of Their Royal Highnesses’ patronages. William and Kate go head to head as skippers of individual sailing boats, in an 8 boat regatta race. The winning team is awarded The King’s Cup, a historic trophy first presented by King George V at Cowes’ Royal Yacht Squadron in 1920.The event takes place to raise awareness and funds! #williamandkate #katemiddleton #duchessofcambridge #theroyals #thekingscup #cowesroyalyachtsquadron #kingscup #british🇬🇧 #britishroyals #britishroyalfamily #princesscharlotte #princess #duchess #princesskate

Un post condiviso da 𝔇𝔲𝔠𝔥𝔢𝔰𝔰 𝔬𝔣 ℭ𝔞𝔪𝔟𝔯𝔦𝔡𝔤𝔢 (@katemiddletonvideos) in data:

Princeshës së vogël I falet kjo sjellje, sepse është ende një fëmijë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Ja ku do të bjerë shi dhe dëborë sot!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.