Këto rroba banje mund t’i vishni në plazh dhe në përditshmëri!

Nuk ka gjë më të keqe sesa të blesh rroba banje super të bukura, të shtrenjta dhe t’i veshësh vetëm 10 ditë në plazh, pastaj gjithë vitin të mbeten në sirtar. Por këtë herë, ju nuk do i mbani më aty kot, sepse dritare.net ju sjell disa nga llojet e rroba të banjës që ju mund t’i vishni edhe në përditshmërinë tuaj.

LEXO DHE :  Ngjela; Ndjekja penale e Ilir Metës, do t'i hapte negociatat me BE!

Ju mund t’i kombinoni me një palë xhinse me bel të lartë, apo ndonjë fund të bukur.

Mjafton të jeni pak kreativë dhe guximtarë në veshje, dhe çdo gjë do të jetë në rregull. Shikoni foto që dritare.net ka përzgjedhur nga rrobat e banjës që mund t’i kombinoni me veshjet tuaja./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.