Juliana Pasha ndërron melodinë e himnit, performanca e saj nuk u pëlqye!

Ka qenë Juliana Pasha ajo që ka kënduar “Himnin e Shqipërisë”, mbrëmjen e sotme në Air Albania Stadium. Performanca e saj mesa duket nuk është pëlqyer nga shqiptarët të cilët u shprehën kundër ndryshimit të melodisë.

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

E nderuar qe pata mundesine te kendoja “HIMNIN E SHQIPERISE” ne inagurimin e Stadiumit. #Himniiflamurit #kuqezi #Shqiperi #France #Kombetarja

Un post condiviso da Juliana Pasha (@julianapasha) in data:

Lexuesit e dritare.net, në komente janë shprehur se Julianës i mungonte dhe zëri potent dhe për ta do të kishte qenë më mirë sikur të kishte performuar Aurela Gace.

LEXO DHE :  Në emër të shpresës, Era Rusi dhe Ylli Baka këngë për tërmetin

 

Por përveç këtyre që e kritikuan nuk mund të mohojmë faktin që kishte dhe shumë të tjerë që e mbështetën./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.