Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ju ka rënë dëshira seksuale? Ja si të prodhoni viagra natyrale në shtëpi!

Ju ka rënë dëshira seksuale? Ja si të prodhoni viagra

Ndiheni të lodhur dhe ju ka rënë dëshira seksuale? Ne kemi sjellë për ju një recetë që është për të dyja gjinitë dhe për të gjitha moshat maxhorene, pasi është një produkt tërësisht natyral dhe pa asnjë efekt anësor.

Për këtë ilaç çudibërës ju nevojiten vetëm dy produkte, por përpiquni që të jenë sa më të freskët dhe Bio.

Përbërësit: Shalqi dhe limon

Përgatitja: Prisni shalqirin në copa të vogla dhe të vendosini copat në një shtrydhëse frutash e perimesh në mënyrë që të merrni rreth një litër lëng shalqiri.

Hidhni lëngun në një tenxhere. Lëreni atë të vlojë për disa minuta pastaj shtrydhni lëng limoni në tenxhere. Përziejeni mirë derisa pjesa më e madhe e lëngut të avullojë.

Pas zierjes vendoseni lëngun e përfituar në një shishe qelqi dhe ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë.

Këtë pije duhet ta merrni me stomak bosh herët në mëngjes dhe para darke. Sasia e rekomanduar është 2 lugë çaji./Dritare.net