Ja si e uron Elvana Gjata, mikun e saj, Valdrin Sahitin!

Sot stilisti i njohur i vipave shqiptarë, Valdrin Sahiti, feston ditëlindjen. Ai ka marrë shumë urime në rrjetet sociale nga miqtë e tij, por sigurisht urimin më të bukur do ta merrte nga mikja e tij e zemrës, këngëtarja Elvana Gjata.

Përmes një postimi në Instagram, Elvana i shkruan: “Unë jam e lumtur, kur ti je i lumtur. Gëzuar ditëlindjen i vërteti Valdrin Sahiti”./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Minatorët e Bulqizës në protestë: Rrofshin minatorët, poshtë diktatorët!

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

I’m happy when you’re happy!Happy birthday for real @valdrinsahitiofficial Thank you @mahmutorhan for making his pre birthday party an unforgettable night!

Un post condiviso da Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) in data:

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.