Ja si do të jetë moti sot, 9 dhjetor!

Vendi ynë paraqitet me mbizotërim të kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare gjatë orëve të para të ditës. Por pasditja dhe orët vijuese i bëjnë vranësirat më të dukshme në zonat veriore dhe jugore, duke rrezikuar reshje të përkohshme.

LEXO DHE :  Tërmeti në Turqi/ 22 të vdekur dhe 1030 të plagosur

Temperaturat e ajrit do të pësojnë ulje në mëngjes dhe në mesditë, duke luhatur nga 0 gradë celsius deri në 16 gradë celsius./E.B-driatre.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.