Ja si do të jetë moti sot!

Moti për ditën e sotme  parashikohet me një mëngjes të kthjellët në të gjithë vendin.  Prej mesditës dendësim i vranësirave në të gjithë vendin.

Në zonat e thella malore do të ketë rikthim të reshjeve të izoluara të dëborës në pasdite e në mbrëmje.

LEXO DHE :  6 zakone të përditshme, që po shkatërrojnë jetën tonë

Në jug dhe juglindje të vendit do të ketë mjegull të dendur dhe mjegullinë pranë sipërfaqeve ujore.

Ngrica në të gjithë vendin për shkak të temperaturave të ulëta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.