Ja si do të jetë moti, sot!

Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira në të gjithë territorin, më të dendura vranësirat paraqiten në zonat qendrore dhe veriore duke gjenerurar reshje shiu e dëbore.

Pasditja dhe mbrëmja sjellin përmirësim të kushteve të motit, me kthjellime dhe vranësira të herë pas herëshme në të gjithë vendin.

LEXO DHE :  Bien nga ura gjatë xhirimeve, vdesin dy aktorë

Temperaturat e ajrit janë ulur lehtë në mëngjes dhe  mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga -7°C deri në 11°C. /E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.