Ja si do të jetë moti sot!

Orët e para të ditës së sotme paraqiten me kthjellime dhe vranësira kalimtare, të cilat më të dukshme paraqiten në zonat veriperëndimore, Mesdita dhe pasditja parashikohen të kenë shtim të vranësirave në të gjithë territorin duke bërë që të ketë reshje shiu të cilat do të vijojnë edhe gjatë mbrëmjes.

LEXO DHE :  Sot ceremonia e Çmimeve Kombëtare të Letërsisë për 2018, ja kandidatët!

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes, por do të rriten në mesditë duke luhatur nga 5 gradë celsius deri në 21 gradë celsius./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.