Ja si do të jetë moti në fundjavë!

Moti këtë fundjavë do të jetë nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të pakta. Temperaturat e ajrit do të rriten në mesditë, duke u luhatur nga -4 deri në 17 gradë celsius. Edhe ditën e diel, temperaturat do të jenë të larta  në të gjithë territorin./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Tërmeti/ Ja shuma që dhuron Katari për Shqipërinë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.