Ja pse duhet të hani sa më shumë pastërma këtë dimër!

Pastërmaja është një ushqim dimri, i cili bëhet më shumë i shijshëm kur hahet me fasule dhe lakra. Nëse mishi i vicit, lopës, qengjit apo kecit thahet në mënyrë higjienike dhe natyrale, ai do të jetë jo vetëm më i shijshëm, por edhe më i shëndetshëm.

Dritare.net ka sjellë për ju disa përfitime që merrni nëse hani pastërma këtë dimër.

LEXO DHE :  5 femrat e zodiakut që ua bëjnë burrave 8 me 2

Rrit sistemin imunitar

Rrit sistemin imunitar

Për më shumë klikoni në fotogalerinë më poshtë!/Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

Vëmendje: Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.