Ja ku arratiset Afërdita Dreshaj, ndërsa në Europë bën ftohtë!

Ndërsa për të gjithë po shkojmë drejt dimrit dhe kemi veshur xhupat, ka të tjerë që zgjedhin të arratisen në vende të ngrohta dhe tropikale.

Një gjë të tillë ka bërë dhe Afërdita Dreshaj, e cila bashkë me burrin e saj, Jakubin, kanë shkuar me pushime Miami, Florida.

LEXO DHE :  Devoll/ Operacion i gjerë anti-drogë, arrestohen 5 persona

Këtë na e ka treguar përmes postimeve në Instagram, ku shfaqet me rroba banje në plazhet e bukura.

Afërdita Dreshaj është një nga vajzat e showbizit e dashuruar pas ushëtimeve që gjithmonë është duke vizituar dhe njohur vende të reja./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.