Ja këpucët që duhet të vishni me xhinset gjatë verës!

Xhinset kanë ende një vend në pamjen tuaj të përditshme. Edhe pse tashme po hyjmë në stinës e verës, ato vishen dhe madje kombinohen shumë bukur.

Janë një veshje që jo vetëm ju lehtëson të keni rehati dhe stil kudo që të jeni, por edhe ju ofron kombinime të shumta për të qenë sa më bukur edhe gjatë ditët e nxehta.

LEXO DHE :  PD hodhi akuza mbi gjendjen e shëndetësisë, Manastirliu publikon fotot e spitaleve të Berishës

Për këtë arsye dritare.net, në fotogalerinë më poshtë, ka sjell disa modele këpucësh që ju duhet t’i vishni me xhinset për të qenë sa më komode. Cilëndo që të zgjidhni do përshtatet më së miri më xhinset tuaja. /D.M-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.