Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ja dhuratat që mund t'iu bëni vajzave për Vitin e Ri!

Ja dhuratat që mund t'iu bëni vajzave për Vitin e Ri!

Jemi në prag të festës së ndërrimit të viteve dhe përveçse përkushtimit që tregojmë për gjërat e tjera, duhet t’i kushtojmë vëmendje edhe dhuratave që do ju bëjmë të tjerëve.

Sot në këtë artikull dritare.net do ju tregojë se cilat janë dhuratat që mund t’iu bëni vajzave që janë në moshën e adoleshencës.

Nëse akoma nuk i keni bërë dhuratat, dritare.net sot do ju tregojë  disa dhurata që mund t’iu bëni vajzave dhe do shikoni që personit që do ja dhuroni një nga këto dhurata ka për t’i pëlqyer shumë.

Buzëkuq

Golf dhe fund në të njëjtën ngjyrë

Çizme

Lule

Roba gjumi

Një mini kamera

Jumpsuit

Vath

Varëse

Çantë shpine

Tone për makeup

Çantë krahu

Një manikyr të veçantë

Cover telefoni

Kapuç

Syze./I.M/dritare.net