Ja çfarë u gjet në çantën që alarmoi kryeqytetin për bombë!

Mesditën e sotme në sheshin Skënderbej, u përhap panik për shkak të një çantë, e cila dyshohej se ishte bombë. Policia mbërriti në vendngjarje dhe rrethoi zonën.

Forcat xheniere bën shpërthimin e telekomanduar, ku rezultoi se brenda çantës nuk kishte lëndë shpërthyese, por vegla pune./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Si u ekzekutua Fatmir Haklaj dhe çfarë e porositi Jahon në sekondat e fundit të jetës së tij

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.