Ja 5 pozicione seksi që shijohen më shumë me unazën e penisit!

Një unazë penisi, futet rreth penisit dhe testikujve, duke e bërë lodrën të preferuar për meshkujt në seks. Unaza në penis jo vetëm që rrit kënaqësinë te meshkujt dhe intensifikon orgazmën, por gjithashtu e bën penisin të duket më i gjatë. Përveç këtyre përfitimeve, një unazë penisi gjithashtu mund të shkaktojë dridhje kënaqësie, për mashkullin, por më shumë për femrat. Pra duket supermirë, apo jo?

-Unaza e penisit prej hekuri mund t’ju frikësojë, prandaj fillimisht mund të përdorni një prej silikoni, në mënyrë që partneri juaj mund ta heqë më lehtë, nëse e ka të vogël. Provoni më mirë stilin e qenit, pasi me unazën dhe këtë pozicion do të arrini një superorgazëm.

-Një tjetër pozicion që sjell kënaqësi më të madhe me përdorimin e unazave është edhe ai i lepurit. Ulini të pasmet tuaja në cep të një tavoline, dhe do të shijoni pamjen e partnerit tuaj duke lëvizur mbi ju. Nëse përdorni unazën, do t’i keni duart më lirë, dhe mund të përkëdhelni flokët e partnerit tuaj, ose mund të tërhiqni vithet e tij, për të hyrë akoma edhe më thellë.

LEXO DHE :  Koronavirusi/ British Airways pezullon fluturimet drejt Kinës

-Unazat dridhëse ju lejojnë të shijoni një penis super të ngritur dhe mund të merrni gjithë kënaqësinë që ju duhet. Më e madhe bëhet ndjesia e kënaqësisë, nëse ju rrini sipër partnerit dhe mund të lëvizni ashtu siç doni ju. Ju jeni shefja!

– Ju nuk keni nevojë për të bërë seks me partnerin për të shijuar unazat e penisit. Duket se, kjo unazë funksionon për mrekulli edhe kur e kapni me duar. Partneri juaj do të jetë më i zjarrtë dhe i ndjeshëm, dhe nëse përdorni diçka që ushtron presion  mbi penisin e tij, mund të arrijë një orgazëm fantastike.

– Dhe si përfundim, nëse doni të arrini një kënaqësi që nuk e keni arritur kurrë, përdorni një unazë që lidhet te testikujt, dhe ka një pjesë që stimulon edhe më shumë kënaqësinë. Dritare.net ju sugjeron që të provoni pozicionin e misionarit, pasi nuk do të zhgënjeheni./dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.