Ilva Tare: Pas shkëputjes nga televizioni, fëmijët e mij kuptuan se kanë edhe mami

Ilva Tare është rishfaqur në ekran pas një shkëputje të gjatë nga televizioni. E ftuar mbrëmë në emisionin Soiree,  gazetarja foli për këtë periudhë pushimi.

Tare tha se gjithë kësaj kohe i është dedikuar plotësisht familjes, pasi profesioni e ka shkëputur disi nga fëmijët e saj.

“Pata kohë të shijoj dy fëmijët e mi. Ata kuptuan se kanë edhe mami” është shprehur Ilva.

LEXO DHE :  AZHBR shtyn afatin për dorëzimin e aplikimeve, në kuadër të programit IPARD II

 

Ilva Tare do të jetë në krye të televizionit informativ, Euronews. Ajo ka treguar se në tetor televizioni me famë botërore do të nisë transmetimin.

Ndërkohë në lidhje me bashkëshortin e saj ajo është shprehur se ndonëse ai nuk është aktiv në jetën publike është aktiv në mënyrën se si ai e ndjek politikën./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.