Ilva Tare, më në fund nxjerr foton me Selamin dhe fëmijët

Gazetarja Ilva Tare, është shumë e rezervuar. Nuk publikon shpesh foto të jetës private në rrjete sociale.

Pas shumë kohësh, gazetarja ka publikuar në Instastory foton e familjes së saj. Ilva shfaqet e lumtur përkrah bashkëshortit të saj Eduard Selami dhe dy fëmijëve, Melody dhe Thomas.

Vajza i përkëdhelet babit, ndërsa Ilva nuk heq dorën nga fytyra e djalit. Dhe bashkëshortit, sigurisht!

LEXO DHE :  Ju nuk jeni bagëti! Ju jeni njerëz! Ju, njerëzit, keni pushtetin

Familja i kaloi pushimet në SHBA dhe pas kthimit Ilva nisi emisionin e saj në Euronews Albania.

Viti nisi mbarë për Ilvën dhe kështu urojmë të vazhdojë i gjithi, me familjen e saj të bukur!/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.