Ikona e basketbollit, humb jetën tragjikisht nga rrëzimi i helikopterit

Ikona e Basketbollit NBA, Kobe Bryant, 4mësohet se ka humbur jetën ditën e sotme. Lajmi u raportua pak minuta më parë nga mediat e huaja. 41-vjeçari, mësohet se ka ndërruar  jetë si pasojë e përplasjes se helikopterit ku ai udhëtonte në Calabasas, California, informon dritare.net.

LEXO DHE :  Greva e punëtorëve të Poҫemit/ Kryemadhi letër institucioneve: Merrni masa menjëherë

Bryant ishte në helikopterin e tij privat me të paktën 4 persona të tjerë.

Mësohet se askush nuk ka mbijetuar./L.F-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.