Identifikohen viktimat  e sherrit në Patos

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Patos. Dy persona kanë humbur jetën, pas një sherri në poliklinikën e qytetit. Autori i ngjarjes, shtetasi Martin Skëndaj, qëlloi për vdekje dy persona, shtetasit  Elis Kapaj dhe Manol Rrapaj, të dy nga Patosi. Ende nuk dihet arsyet e këtij konflikti./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Victoria Beckham nxjerr koleksionin e pranverës, do ta adhuroni!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.