Ide si të mobiloni me stil, shtëpinë tuaj të vogël

Nëse jetoni në një shtëpi të vogël apo në apartament, problemi i parë me të cilin ju haseni është hapësira e ngushtë. Ju filloni të pyesni veten ku do vendosni të gjithë gjërat që duhet të ketë një shtëpi, dhe si do t’ia dilni të jetoni në një hapësirë aq të vogël.

LEXO DHE :  The Sun në kryetitull: Kosova, me zemër

Ne të dritare.net jemi këtu për t’ju ndihmuar me ide sesi mund ta mobiloni me stil dhe zgjuarsi, shtëpinë tuaj të vogël. Mjafton të hapni foto në galerinë më poshtë, dhe problemet tuaja me hapësirës do iu vijë fundi./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.